Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gani Miftari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gani Miftari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Qershor 1970, Gani Miftari merr pjesë në Akordet E Kosoves 1970 me këngën "Fluturon Nga Kafazi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hilmi Obertinca

Pellumb Elmazi

Urim Koshi

Artur Dhamo

Klement Marku

Nevruz Yzeiri

Luan Manahasa

Muharrem Qena

Adhurim Demiri

Viktor Tahiraj

Tags: Gani Miftari, Gani Myftari, Ganushi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet