TEKSTESHQIP

Gani Miftari
30 Ditë Ka Ramazani, Pranvera Ka Nisë Me Dalë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "30 Ditë Ka Ramazani, Pranvera Ka Nisë Me Dalë" kënduar nga Gani Miftari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.