A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ganimete Abazi (Ganja) - Kthehu (1993)

Iliret & Ganja - Iliret & Ganja 1 (1994)

Ganja & Ilirët - Tri Pika (1996)

Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk Dorzohet Ganja (1997)

Ganimete Abazi (Ganja) - Mirupafshim (2000)

Ganimete Abazi (Ganja) - S'mendoj Per Ty (2002)

Ganimete Abazi (Ganja) - U Knaqem Tu Knaq (2004)

Ganimete Abazi (Ganja) - Pranvera Behet Vjeshte (2004)

Ganja & Pro Band - U Knaqëm Tu Knaq (2016)

Lori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja - Potpuri 2018 (2018)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019