A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ganimete Abazi (Ganja) - Vet E Lype


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/08/2014

2014-08-02T00:28:04

Qka te bera qe më s'me do,
me shoqen time tani ti kalon,
me te t'njoftova,pa paramendim,
von e kuptova qe bëra gabim.

meshkujt si ti,nuk mendojn gjat,
femra per t esht veq nji plaqk,
nuk e di pse kshtu po ndoooodh....

Ref; 2x
jo,jo kshtu me s'do t'shkon gjat,
nji dit do t'mbetesh si dru i that,
e ateher do t'vish t'me lutesh,
n'gjujt e mi do te perkulesh..

Do t'jet von ta them ne sy,
se un s'kam lindur veq per ty,
do t'largohem,te la te shkret,
se at ilaq e lype vet.

meshkujt si ti,nuk mendojn gjat,
femra per t esht veq nji plaqk,
nuk e di pse kshtu po ndoooodh....

Ref;2x
jo,jo kshtu me s'do t'shkon gjat,
nji dit do t'mbetesh si dru i that,
e ateher do t'vish t'me lutesh,
n'gjujt e mi do te perkulesh..

qiftelia....

Ref;
jo,jo kshtu me s'do t'shkon gjat,
nji dit do t'mbetesh si dru i that,
e ateher do t'vish t'me lutesh,
n'gjujt e mi do te perkulesh..


Ky tekst u dërgua nga Radioskandinavia.net
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019