Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ganimete Ajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  22
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri 
 • Mosha:
 • 48 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ganimete Ajdari është një këngëtare. Ajo solli kengen e saj te pare pas nje pauze 20 vjecare fale bashkpunimit me Riki Production. Para kesaj periudhe ajo ishte mjafte aktive ne koncertet dhe shfaqjet e ndryshme ne Ferizaj dhe ne Kosove si pjestare e ansambleve muzikore te ketij qyteti qe eshte edhe vendlindja e saj. Fati i saj deshi qe me familjen e ngushte te emigroje ne Austri gje qe e shkeputi nga keto aktivitete dhe i pamundesoi qe te merrej me pasionin e saj – kengen. Fale nje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareTe Njejte Mbetem (2016)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirvete Shabani

Monika Trungu

Monika

Gresa Hoxha

Dorina

Alba Loxha

Eva

Kristela Trungu

Luka Hajdini

Diola

Tags: Ganimete Ajdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet