A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ganimete Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ganimete Asllani është një këngëtar i njohur. Në Qershor 2007, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Kenge Gurbeti". Në vitin 1990, Ganimete Asllani publikon albumin "Kosove Kollanngjeshe". Në vitin 2003, Ganimete Asllani publikon albumin "Për Një Dasëm Pret Konaku". Në Qershor 2008, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Per Ty Jetoj". Në Qershor 2009, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2009 me këngën "Veq Nje Dite". Më datë 10 Mars 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Interesi (2014)

Për Një Dasëm Pret Konaku (2003)

Kosove Kollanngjeshe (1990)


» Dërgo Një Këngë »

M'ke Pas Thanë...


Artistë Të Ngjashëm:

Luan Krasniqi

Hazir Qelaj

Dardan Shkreli

Florent Nushi

Visar Peja

Nehat Ferati

Xhavit Vitia

Fatmir Miroci

Niman Mushkolaj

Riza Selimi


Tags: Ganimete Asllani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018