Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Asllani - Këngë Me Çifteli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

2x Komplet

Kenge me qifteli-e, ne po u kendojm
Gijth se bashku o rini, atdheun ta forcojm,
Gijth se bashku o rini, atdheun ta forcojm.

Te bashkuar neve jemi, nuk na dridhet jo qerpiku
Kosov moj kala e forte, ?haj? ne syt te ka armiku
Te bashkuar neve jemi, nuk na dridhet jo qerpiku
Kosov moj kala e forte, ?haj? ne syt te ka armiku.

O hedhim vallen, fush e male
O nga hareja, ne ket dhe
Se kanga jone, kurr nuk ndalet
Ne ball stuhive qendron gijthher
Se kanga jone, kurr nuk ndalet
Ne ball stuhive qendron gijthher.


Ky tekst u dërgua nga Lilokras


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ganimete Asllani - Këngë Me Çifteli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Me Çifteli".
3. Video është e këngës "Këngë Me Çifteli", por nuk këndohet nga Ganimete Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Asllani:


Komente 0