A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ganimete Asllani - Veq Nje Dite


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2009

2009-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veq Nje Dite" kënduar nga Ganimete Asllani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sonte e binda veten,
Se per mua nuk ka tjeter
Deri sa te jemi gjall,
Se la pa te marr
Tek ti po me rrin mendja,
Tjeter kan spo ma don zemra
Pik ne zemer me ka mbet
Nje her me te prek

Ref:
Veq nje dit, e veq nje nat
Sikur te kisha pas ma ngat
Kush jam un e kishe pa
Kurr per jet sme ishe nda! (2x)

Nje gje eshte e vertet
Se ma te mir skisha gjet
Gjumi naten spo me merr
Pa te pa nje her
Tek ti po me rrin mendja
Tjeter kan spo ma don zemra
Pik ne zemer me ka met
Nje her me te prek

Ref:
Veq nje dit, e veq nje nat
Sikur te kisha pas ma ngat
Kush jam un e kishe pa
Kurr per jet sme ishe nda (2x)Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019