Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Asllani - Këngë Për Motrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Rrezoj dielli
Na u ba ver
Motar motren
Ngryk po e merr

Rrezoj dielli
Ne mahall
Ti moj moter
Ma bon hallall x2

Ref...x2
Udhe e marr
Moj drit e hanes
Ty t'kam pas moj
Si n'vend t'nanes

Po shkon nuse
Po m'len vet
Me ken tash
Ta kjaj nji dert

Kurr s'kem pas
Hidhnim mes veti
Mir na shkojke
Muhabeti

Bashk kem fjet
E bashk jem çu
Punt me rren
I kem punu x2

Ref...x2
Udhe e marr
Moj drit e hanes
Ty t'kam pas moj
Si n'vend t'nanes

Po shkon nuse
Po m'len vet
Me ken tash
Ta kjaj nji dert

...

Ref...x2
Udhe e marr
Moj drit e hanes
Ty t'kam pas moj
Si n'vend t'nanes

Po shkon nuse
Po m'len vet
Me ken tash
Ta kjaj nji dert


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ganimete Asllani - Këngë Për Motrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Motrat".
3. Video është e këngës "Këngë Për Motrat", por nuk këndohet nga Ganimete Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Asllani:


Komente 0