Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Jashanica - Kur Pran Une Ty Te Kam  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/03/2010

2010-03-14T11:44:20+00:00po e ndjej se si shkojne vitet
pe e ndjej se si endrrat fiken
po kur pran un te kam si dikur
qetë zemra me rrin
po e ndjej ditet qe na iken
po e ndjej muzgu qe ze shpirtin
po kur pran te kam si dikur
qet zemra me rrin

[refren]
Me duaj fort pran me rri
shtrengome fort me mbaj ne gji
me duaj forte me merr si femij
shtrengome fort me mbjne gji
me duaj forte qo naten pertej
frymen tende te ta ndjej.

po e ndjej se si thon lamtumiren
edhe miqt qe e ndam te miren
dhe kur pran ty te kam si dikur
qet zemra me rrin
po i ndjej fjalet qe u treten
po i ndjej kujtimet qe u zbehen...

[refren]
Me duaj fort pran me rri
shtrengome fort me mbaj ne gji
me duaj forte me merr si femij
shtrengome fort me mbjne gji
me duaj forte qo naten pertej
frymen tende te ta ndjej.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet