Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - E Vetme Ne Kete Dynja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


SONTE SIKUR NETEVE TJERA QAVA NGA MERZIJA
SE MBAS SHPINE TI ME VRAVE ME VRAU DASHURIA
EDHE SONTE E KUJTOVA PUTHJEN TON TE PAREDHE NGA EPSHI LOT PIKOI SHPIRTI IM I VRARE

REF.
HAJT GEZUAR ZEMARA IME
SE PER MU GEZIM NUK KA
ZBRAZI GOTAT NGA MERZIA
VETEM NE KETE DYNJA.

Ky tekst u dërgua nga Fellanza


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/11/2010


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:


Komente 0


Ganimete Jashanica - E Vetme Ne Kete Dynja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vetme Ne Kete Dynja".
3. Video është e këngës "E Vetme Ne Kete Dynja", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.