Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - Eja Sonte Vonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ku me je ti sante
a thua a do t'me vish
ti ma fal gezimin
me mua te rrish
bashke ti qajme ne hallet
ne kete nate pa mabrim
e te jem e jotja deri ne agim

Eja sonte, bashke te rrime
pak te flasim, pak te pime
e te hekim ne merzine
dite ma t'mira do t'na vijne

Eja sonte bashke te rrim
mos e prit dakikun
kur don zemra t'i qaj hallet
e thrret arshikun

Sonte merr guximin dhe eja tek une
falma ate buzeqeshje ne ket nat pa fund
bashke ti qajm ne hallet ne ket nat pa mbarim
e te jema e jotja deri ne agim

Eja sonte, bashke te rrim
pak te flasim, pak te pim
e ta hekim ne merzin
dite ma t'mira do t'na vine

Eja sonte bashke te rrim
mos e prit dakikun
kur don zemra ti qaj hallet
e thrret arshikun


Ganimete Jashanica - Eja Sonte Vonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Sonte Vonë".
3. Video është e këngës "Eja Sonte Vonë", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:


Komente 0