Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ganimete Jashanica - Nënës (kushtuar Nënës)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënës (kushtuar Nënës)".
3. Video është e këngës "Nënës (kushtuar Nënës)", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ganimete Jashanica - Nënës (kushtuar Nënës)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Po E Ndjej"

Komente

Asnjë Koment

14/09/2009

2009-09-14T14:14:18+00:00Veç një ditë e paska
Jeta e kësaj dynjaje
Ah sa pak të kam përqafue
Afër kur më mbaje

Sa më larg që më je
Më afër shpirtit të ndjej moj nanë
Dhe kur natës i mbylli sytë
Për ty zemra po qan

Ref...x2
Shpirti yt
Si drita moj nanë
U kthye prapë
U kthye lart atje te Zoti

Mbetën zemrat
Prej teje oj nanë
Sa është larg
Sa është lag syri prej loti

Veç një ditë e paska
Jeta e kësaj dynjaje
Ah sa pak të kam përqafue
Afër kur më mbaje

Sa më larg që më je
Më afër shpirtit të ndjej moj nanë
Dhe kur natës i mbylli sytë
Për ty zemra po qan

Ref...x2
Shpirti yt
Si drita moj nanë
U kthye prapë
U kthye lart atje te Zoti

Mbetën zemrat
Prej teje oj nanë
Sa është larg
Sa është lag syri prej loti


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet