Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ganimete Jashanica - Ylberi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/02/2013

2013-02-18T14:35:14+00:00

Këngë e albumit:

"Dy Zemra"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ylberi" kënduar nga Ganimete Jashanica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kenge Per Femije - Ylberi

e dua mollën se ka ngjyrë të kuqe
karrotën se ka ngjyrë portokalli
limonin se ka ngjyrën e zotit dielldielldiell
pemën se ka ngjyrën jeshile dhe bari gjtashtu
qielli është blu blu
lejlaja mu këtu këtu.
Ne të gjithë ngjyrat kur i bashkojm a e dini seç
krijojmë
një ylbernjë ylber të bukur ne do ta shikojmë

Fatime Sokoli - Ylberi

kur e percolla ylberin
ktheva hyna n´ode
kur ja pash manxeren varur
ja lava me lot
mos e laj me lot ojano
mos e laj me lot
se shkon viti par moj zano
porsi dita sot
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet