Audio

Ganimete Jashanica - Po E Ndjej


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2008

2008-07-17T12:30:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po E Ndjej" kënduar nga Ganimete Jashanica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ganimete Jashanica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...