Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - Vala E Lumit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Une ne kete ane e ti ne ate ane
Vala e lumit po na ndan
Eja djalo mos ngurro
Lumin ne trup ti e kalo x2

Ref...x2
Eja mos ngurro
Lumin ne trup kalo
Se te dua djale
Shpirtin ta kam fale

Une te pres djale ti me shikon
Zemren time ma pervelon
Eja djalo po te them
Qe te lumtur bashke te jem x2

Ref...x2
Eja mos ngurro
Lumin ne trup kalo
Se te dua djale
Shpirtin ta kam fale

...

Ref...x2
Eja mos ngurro
Lumin ne trup kalo
Se te dua djale
Shpirtin ta kam fale


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Ganimete Jashanica - Vala E Lumit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vala E Lumit".
3. Video është e këngës "Vala E Lumit", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:


Komente 0