Live Video

Ganimete Jashanica - S'ka Si Vajzat Tona


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2012

2012-03-27T22:25:06


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Si Vajzat Tona" kënduar nga Ganimete Jashanica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ganimete Jashanica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...