A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ganimete Jashari

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Suedi 
  • Age:
  • 45
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ganimete Jashari is a writer. Ka jetuar dhe shkolluar ne Prishtine deri ne prag te perfundimit te gjimnazit. Ne vitin 1992 mergoi ne Suedi. Vazhdoi shkollimin e me tejme ne Suedi. Profesioni i saj eshte analiste ekonomike. Pasion ka artin dhe poezinë, ka shkruar që në femijeri....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Eva Kacanja

Lindita Prenga

Valentina Llapri

Ilire Zajmi

Rejsi Meçe

Armira Gashi

Edja Terpani

Gresa Rudaku

Drilona Tahiri

Kristjana


Tags: Ganimete Jashari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019