Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gansito

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Gani Emini
 • Vendlindja:
 • Kërçovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gansito është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gansito është një Rapper/Producent dhe Tekst Shkrus nga Kërçova qytet i Maqedonis. Emri i tij i vërtetë është Gani Emini dhe me muzikë ka filluar të merret që kur ishte fëmijë. Fillimet e karrierës i filloj si DJ në disa klube të natës në Kërçovë, që nga momenti që fillojë të shkruaj tekste Gansito inqizojë edhe këngën e parë në studion "Gans Records" që pati shumë sukses. Më datë 8 Qershor 2016, Gansito publikon videoklipin "S'po Shkon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enis (Last King's)

Lila

Dit

Wolfman

Dr.Ree

Pimpex

W.G.

Don Xon

Aga B

Mc Qlira

Tags: Gansito, Gani Emini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet