Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gasso

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16
 • Emri i Vërtetë:
 • Gazmend Maliqi
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Gasso është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai është nga Gjilani dhe tash e sa kohë jeton në Zvicër. Emri i vërtetë i reperit është Gazmend Maliqi, apo i njohur në publik si Gasso. Më datë 28 Mars 2015, Gasso publikon videoklipin "Bone N'club", në bashkëpunim me Big Mama, këngë kjo që tërhoqi vëmendjen e publikut. Më datë 21 Gusht 2015, Gasso publikon videoklipin "Loca", në bashkëpunim me Big Mama. Më datë 19 Dhjetor 2015, Gasso publikon videoklipin "Nje Dite". Me pas erdhi pro...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dryton Deqanasi

Explicit

Real Mc

Merytoni

Miril

Tiki

Mr.Trimi

Lil' Liri

Rascom

Bx-A


Tags: Gasso, Gazmend Maliqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet