Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Halitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gazmend Halitaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Në vitin 2020, Gazmend Halitaj publikon albumin "Live 2020"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2020 (2020)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adhurim Murati

Erblin Hoxha

Arnis Telaku

Shenur Dauti

Bujar Preteni

Rexh Cenaj

Elion Krasniqi

Veton Mushkolaj

Egzon Berisha

Visar Rama

Tags: Gazmend Halitaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet