Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Gazmend Hyda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 11 Korrik 2013, Gazmend Hyda publikon videoklipin "O Zot I Madh". Videoklipi u prodhua nga Redonpictures. Më datë 20 Maj 2018, Gazmend Hyda publikon videoklipin "Mir Se Vjen O Mysafir". Më datë 19 Maj 2019, Gazmend Hyda publikon videoklipin "Jan Dy Rrugë". Muzika e këngës u punua nga Gazmend Hyda, ndërsa teksti u shkrua nga Hazbi Thera. Më datë 16 Janar 2020, Gazmend Hyda publikon videoklipin "Ja Resul M'ka Marrë Malli". Teksti i...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Riad Sulimani

Shpend Limani

Avdush Krosa

Murtez Xhaferi

Orhan Regjepi

Naim Qukiqi

Sedat Beqiri

Egzon Abazi

Amar Ismaili

Bajram Selimi

Tags: Gazmend Hyda


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet