Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Kelmendi - Dua Te Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

ftyren tende qe me len pa gjum netet me kujtojn dhe merzija sa shum vjen e shtohet dhe sa her qe i kujtoj puthjet e tua sa sa te dhemshme netet tani jan per mua tani dua ti haroj tani dua ti malkoj edhe mekatet qe i bera me ty dhe
tani dua ti haroj tani dua ti malkoj te gjitha qastet qe ti fala qe jetova per ty dhe tani dua ti haroj tani dua ti malkoj dhe mekatet qe i bera me ty

................................................

vetem hena tani me shoqro loti prap pikoj ne mes syjesh me nuk kerkoj dhe sa her qe i kujtoj puthjet e tua sa te vetme tani netet tani jane per mua dhe tani dua ti haroj tani dua ti malkoj te gjitha qastet qe ti fala qe jetova per ty tani dua ti haroj tani dua ti malkoj edhe mekatet qe i bera me ty e tani dua ti malkoj te gjitha qastet qe ti fala qe jetova per ty tani dua ti haroj tani dua ti malkoj dhe mekatet qe i bera me ty e tani dua ti haroj e tani dua ti malkoj gjitha qastet qe ti fala qe jetova me ty tani dua te haroj tani dua te malkoj dhe mekatet qe i bera me ty.....


Ky tekst u dërgua nga  laura

Gazmend Kelmendi - Dua Te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Te Harroj".
3. Video është e këngës "Dua Te Harroj", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):


Komente 0