TEKSTESHQIP

Gazmend Kelmendi (Gazza)
Ke Harru Dashnin E Vjeter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Harru Dashnin E Vjeter" kënduar nga Gazmend Kelmendi (Gazza).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Prill 2017, Gazmend Kelmendi (Gazza) publikon videoklipin "Ke Harru Dashnin E Vjeter".