TEKSTESHQIP

Gazmend Kelmendi
Kolazh Londër 2017
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Londër 2017" kënduar nga Gazmend Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.