TEKSTESHQIP

Gazmend Kelmendi (Gazza)
Ti Që Në Mua Bëje Be
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Që Në Mua Bëje Be" kënduar nga Gazmend Kelmendi (Gazza).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.