Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gazmend Kosova është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 4 Nëntor 2012, Gazmend Kosova publikon videoklipin "Me Prit Te Dera". Më datë 30 Prill 2014, Gazmend Kosova publikon videoklipin "Nje Pauze". Më datë 27 Dhjetor 2014, Gazmend Kosova publikon videoklipin "Fjalet E Paverteta". Më datë 25 Qershor 2015, Gazmend Kosova publikon videoklipin "E Mire Me T`pa". Në vitin 2015, Gazmend Kosova publikon albumin "Live 100%". Më datë 21 Mars 2018, Gazmend Kosova publikon videoklipin "Nane...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 100% (2015)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gazmend Kosova

Komente 0