Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Mehmeti - Nata E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Per mua s'ka dashni ajo, s'ezikston
sa shume qe e e desha
zemren ma plagoi
rane dy pika lot, rane mbi trupin tim
ishte nata e e fundit me ty shpirti im
rane dy pika lot, rane mbi trupin tim
ishte nata e e fundit me ty shpirti im

Ref:
Sikur te jetoj edhe njeqind vjet, prape s'mund te te harroj edhe pse me le vet

Dikur me thoshe mua , te dua te dua, po e pyes veten ku jane fjalet e tua
nese me ke dasht perse u largove
mallkoj diten kur ti shkove
nese me ke dasht perse u largove
mallkoj diten kur ti shkove

Ref:
Sikur te jetoj edhe njeqind vjet, prape s'mund te te harroj edhe pse me le vet


Gazmend Mehmeti - Nata E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata E Fundit".
3. Video është e këngës "Nata E Fundit", por nuk këndohet nga Gazmend Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Mehmeti:


Komente 0