Gazmend Rama (Gazi)

Po Te Pres ➡ Ich Warte Auf Dich

 Shqip ➡  Gjermanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Meny


Po Te Pres

Kur te pashe moj bukuroshe
Zemern time ma gezove
Ike shpejt u largove
Dhe per mua nuk mendove
2x
Nje nate ne enderr ty te ednerrova
Syte e tu moj ti kujtova

2x
Po te pres ne vetmi
Zemra ime qan per ty
2x
Trego te lutem ti moj vajze
Zemren time pse ma plase


Ich Warte Auf Dich

Als ich dich sah, du meine Schönheit
hast du mein Herz erfreut.
Schnell gingst du weg, hast dich entfernt
und an mich hast du nicht gedacht.

Eine Nacht im Traum hab ich von dir geträumt,
an deine Augen hab ich mich erinnert.

Allein warte ich auf dich,
mein Herz trauert um dich.

Sag mir, ich bitte dich Mädchen,
wieso du mein Herz gebrochen hast.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019