A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gazmend Rama - Gjume Ne Sy Nuk Kam


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/12/2012

2012-12-19T22:26:17

shum jam merzitur me erdhi papritur fjlaet qe ti thash shkove ti shkove e mua me harrove shum me mir qe sjemi bashk ti nuk e din se sa kam vujtur ti nuk edin se sa jam mashtruar fjalet qe ti thash te gjitha i kam harruar ooooooooo
edi qe ti mharrove nuk ke faj qe u largove sa me shpejt qe u largove u harrove u harrove eeeeeeeeeedi qe ti mharrove nuk ke faj qe u largove sa me shpejt qe u largove u harrove u harrove oo u harrove


Lyrics submited by  arjana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019