Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi - Kafe Muhabet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Gazmend Rama:
Dashurijen ti me te paster as sa duhet ti nuk e vlerson
met te tjerat femra qeja afer mua nuk me shikjon.
Zemren po ma vret e nuk don me dit kafe muhabet aty mbeten goz nat e dit.

kafe muhabet jo nuk ka lezet zemra qunit goze 1000-vjet ste pret.
kafe muhabet jo nuk ka lezet zemra qunit goze 1000-vjet ste pret.

Artushi & Amarda:
Me tuhaj ku asht secreti qe me goj tani nuk me flet.
Sa shum ki me vujt i shkreti ka me tu ba loti syri det.
Zemren po ma vret e nuk don me dit kafe muhabet aty mbeten quni nat e dit.

kafe muhabet jo nuk ka lezet zemra femres djal 1000-vjet ste pret.
kafe muhabet jo nuk ka lezet zemra femres djal 1000-vjet ste pret.


Ky tekst u dërgua nga  doni360


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi - Kafe Muhabet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kafe Muhabet".
3. Video është e këngës "Kafe Muhabet", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0