Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi - Sheiku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

gazi: spo du mo me kon sheik mei pas 7 a 8 cka pom duhen kur tkam ty zdi ca mu pat tek se avanturave ju dul vala spo du si perpara nuk po du me kon sheik boll kam qen avanturist
refreni
sheike mos lakmo nale veten vajz se shum cuna pasha zotin muj me tbo zarar sheike mos lakmo nale veten vajz se shum cuna pasha zotin mund me tbo zarar
artushi&amarda
ski mu sjell si sheik me i pas 2 a 3
kshyre se un jam per ty ta boj 8 me 2
aventurave ju dul moda nuk eshte si me par
tjeter gjona du me sjell djalo vec belaja
4} refreni
sheki mos lakmo ndale veten gjal se shum femra pasha zotin mund me tbo zarar


Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi - Sheiku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheiku".
3. Video është e këngës "Sheiku", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi), Amarda & Artushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0