Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Te Vendi Jone I Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Moti Koh nuk jemi pah
Nuk e di mo ka te shkoj2x

Me dit ti sa jom merzit
Veq ni dit me ty ta qoj 2x

Ref 2x
Jam t'vendi jon i vjeter
Numroj hapat ka i ki shkel
Ee lus zotin me mu kthy
Po t'tentoj me sy qel

Je deshira e zemres sime
Po dashnin se kom kuptu 2x

Me fal zemer qe t'pengoj
Veq tegova sa t'duu 2x

Ref 2x
Jam t'vendi jon i vjeter
Numroj hapat ka i ki shkel
Ee lus zotin me mu kthy
Po t'tentoj me sy qel


Ky tekst u dërgua nga saranda123

Gazmend Rama (Gazi) - Te Vendi Jone I Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Vendi Jone I Vjeter".
3. Video është e këngës "Te Vendi Jone I Vjeter", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 1