Audio

Gazmend Rama & Vellezerit Gashi - Oh More Vele


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2012

2012-10-28T21:37:45

Më Shumë Nga

Vellezerit GashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oh More Vele" kënduar nga Gazmend Rama & Vellezerit Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama & Vellezerit Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...