A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Vellezerit Gashi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2011, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Drit Prishtines" Në vitin 2011, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Bilbilat E Dugagjinit" Më datë 15 Maj 2012, Vellezerit Gashi publikojnë videoklipin "Sa Mka Mar Malli Met Pa". Më datë 21 Prill 2013, Gazi & Vellezrit Gashi publikojnë videoklipin "Imer Popovci". Në vitin 2013, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Kenge Arshikie" Në vitin 2018, Vellezerit Gashi publikojnë albumin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Oj Toka E Kosoves (2018)

Kenge Arshikie (2013)

Drit Prishtines (2011)

Bilbilat E Dugagjinit (2011)

Dy Zoj T'malit

Dasma Kosovare 2

Dasma Kosovare 1


» Dërgo Një Këngë »

Sa Mka Mar Malli Met Pa
Ti U Largove


Artistë Të Ngjashëm:

Vllezerit Bajra

Bijt E Sefes

Vellezerit Bardheci

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Zogaj

Vllezrit Lamallari

Grupi Dumoshi

Vëllezërit Plakiqi

Rapsodet E Lumes Kukes

Vellezerit Gojani


Tags: Vellezerit Gashi, Vllezerit Gashi, Vllezrit Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019