A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama & Vellezerit Gashi - Prej Ni Shpati


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/10/2012

2012-10-28T22:05:39

See Also

Vellezerit GashiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Prej Ni Shpati" sung by Gazmend Rama & Vellezerit Gashi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gazmend Rama & Vellezerit Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Shkurte Fejza. We wish that's the lyrics you are looking for:

ehh prej nje shpati o ti lshova syte,
e kur ti pash o ruzat ne fyte.

Kur ti pash o ruzat ne fyt,
krejt prej mendjes o mor jam habit.

Krejt prej mendjes more jam habit,
kam qu doren o allti me qit.

ehh kur e nxora alltin prej brezit,
mu mush mendja more me vra vetin.

Mu mush mendja o vetin me myt,
o djal pash daden o mos u habit.

Djalo i dades o mos u habit,
o smut jam kan more 5 jav dite.

Smut jam kan more qe 5 jav,
e nuk je ardh o daden me pae.

Me pas ardh djalo ti te arra,
ish que dada e te kish dal per para.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019