Audio

Gazmend Rama (Gazi) & Buqe Rama (Buqja) - Inati I Dashurise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2014

2014-07-19T21:04:13

Më Shumë Nga

Buqe Rama (Buqja)

Këngë e albumit:

"E Imja Jo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Inati I Dashurise" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi) & Buqe Rama (Buqja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) & Buqe Rama (Buqja) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...