Live Video

Gazi, Fahrija & Buqja - Potpuri 3 (Gezuar 2017)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2016

2016-12-12T18:06:41

Më Shumë Nga

Buqe Rama (Buqja)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 3 (Gezuar 2017)" kënduar nga Gazi, Fahrija & Buqja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazi, Fahrija & Buqja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...