Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Rama (Gazi) - Dhimbja E Ka Emrin Tan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhimbja E Ka Emrin Tan".
3. Video është e këngës "Dhimbja E Ka Emrin Tan", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Rama (Gazi) - Dhimbja E Ka Emrin Tan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Kiss Kiss"

Komente

Asnjë Koment

21/07/2017

2017-07-21T11:38:22+00:00Edhë sod një soj, nje soj si djë
ku me ke lan aty , aty prap më kë

ë njëjta dhimbja përsëri, jo nuk ka asgjë të re
ë njëjta dhimbja përsëri,jo nuk ka asgjë të re

As nje lot borxh nuk Ta kam, dhimbja e ka emrin tënd
Ti po shkon e kë shumë lët, per mua fundi esht në kët jet

As nje lot borxh nuk Ta kam, dhimbja e ka emrin tënd
Ti po shkon e kë shumë let, per mua fundi esht në kët jet

Edhe sod një ditë ditë e vështirë, të prita kot ti mos po thirr
kater murë Unë Jam vet fundi jetes po më prët,

në Kater murë unë Jam vet, fundi jetës oh po më prët

As nje lot borxh nuk Ta kam, dhimbja e ka emrin tënd
Ti po shkon e kë shumë let, per mua fundi esht në kët jet

As nje lot borxh nuk Ta kam, dhimbja e ka emrin tënd
Ti po shkon e kë shumë let, per mua fundi esht në kët jet


Ky tekst u dërgua nga Hysen-Pasha03
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet