TEKSTESHQIP

Gazmend Rama & Isuf Berisha
Potpuri Folklorike 1 (Gezuar 2023)
Lyrics
(Feat. Zeqir Delija, Edi Ahmetaj & Bujar Berisha)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Folklorike 1 (Gezuar 2023)" kënduar nga Gazmend Rama & Isuf Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.