TEKSTESHQIP

Gazmend Rama
King Edi
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "King Edi" kënduar nga Gazmend Rama.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "King Edi".
INFO
Më datë 12 Nëntor 2023, Gazmend Rama publikon videoklipin "King Edi". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Armend Mustafa, ndërsa tekstin e shkroi Valmir Delija.