Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmir Delija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Miltenberg 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Valmir Delija është një këngëtar i njohur. Ai perfundoi shkollimin ne vendlindje dhe ka filluar te merret me muzike qe ne moshen 6 vjeçare. Deri me tani ka publikuar 6 Albume. Në vitin 2012, Valmir Delia publikon albumin "Ndoshta Ndoshta". Më datë 27 Prill 2015, Egzon AMG publikon videoklipin "Dj Dj", në bashkëpunim me Valmir Delija....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentNdoshta Ndoshta (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Feta Gjoleka

Patriot Deliu

El Padrino Man

Miki

Armend Milla

Dr.Nushi

Burim Hoxha

Qendrim Lutfiu

Valon Rama

Napoleon

Tags: Valmir Delia, Vali, Valmir Delija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet