Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gen Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Gentrit Gashi
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Gen Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Tetor 2019, Gen publikon videoklipin "Po Du". Më datë 22 Janar 2020, Gen publikon videoklipin "Larg", në bashkëpunim me Tinën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Upss Niki

Mc Qlira

Ricku

Tuzhi-G

Amir

W.G.

Liil Craizy

Hustle5k

Dr.Ree

Pimpex

Tags: Gen Gashi, Gen, Genti Gashi, Gashani, Gentrit Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet