A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gena

Me Ke Vrare ➡ Tu M'as Tué

 Shqip ➡  Frengjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Tarasta


Me Ke Vrare

-Un nuk erdha ne kete jete te qaj per ty
jo nuk erdha ne kete bot te vuaj
dashuria po me mbyt,

frymen krjet ma ka ndal jo jo sjam i huaj
dashuria po me vret zemren time ma ka ndal
jo jo ne sjem te huaj

nuk kam lot te qaj per ty me mbaruan koh me pare
pabesia do te ndjek me ke vra
nuk kam fjal un qfar te them
nuk kam shpirt un te therras loti im do te denoj me ke vrar(2x)

do vi koha te pendohesh ti per mu
do vi qasti qe edhe ti do te me kerkosh
ku ke thyer jo nuk ngjitet zemra ime ka ndalura
jo jo dhe ti do tvuash ku ke thyer jo nuk ngjitet
zemra ime ka ndaluar jo jo edhe ti do tvuash

nuk kam lot te qaj per ty me mbaruan koh me pare
pabesia do te ndjek me ke vra
nuk kam fjal un qfar te them
nuk kam shpirt un te therras loti im do te denoj me ke vrar


Tu M'as Tué

-Je ne suis pas venu dans ce monde pour pleurer pour toi
non je ne suis pas venu au monde pour souffrir,
L'amour me tue,

Il a totalement couper mon souffle, non non je ne suis pas un étranger
l'amour me tue il a arrête mon cœur, non non ne sommes pas des étrangers.

Je n'ai plus de larmes pour pleurer elles se sont épuisées la dernière fois
La traitrise te suivra tu m'as tué
je n'ai pas de mots à dire
je n'ai pas d’âme pour t'appeler, ma larme va te condamner tu m'as tué(x2)

viendra le temps tu te repentira, pour moi
viendra la situation ou toi aussi tu me cherchera
le pain brisé ne se recolle plus mon cœur s'est arrêté
non non toi aussi tu souffrira, le pain brisé ne se recolle plus
mon cœur s'est arrêté non non toi aussi tu souffrira

Je n'ai pas de larme a versé pour toi elles se sont épuisées il y'a quelques temps
la traitrise te suivra tu m'as tué
je n'ai plus de mots à dire
je n'ai plus l’âme de t'appeler ma larme te condamnera tu m'as tué.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019