Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Eli Eli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hajdeeeeeeeeeeeeee

Hajde qysh athere,Hajde kur te morra
Lulet me te bukura moj zemer
Ooo per ty i mlodha
Hajde qysh athere,Hajde kur te morra
Lulet me te bukura moj zemer
Ooo per ty i mlodha

REFF X2
ELI,ELI
sa te dua
Mos me mundo
Moj zemer
Pse tallesh
Me mua

ELI,ELI,ELI,Hali ku je ti
S'kalohet jeta moj zemer
Ooo pa dashuri
ELI,ELI,ELI,Hali sa te dua
Mos me mundo moj zemer
Pse tallesh me mua

REFF X10
ELI,ELI
sa te dua
Mos me mundo
Moj zemer
Pse tallesh
Me mua


Ky tekst u dërgua nga PlauratiGena
Publikimi: 01/12/2006


Gena - Eli Eli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eli Eli".
3. Video është e këngës "Eli Eli", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0