Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Ti Nuk E Beson Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

1,2,3
Ti smund ta besosh
Qfar ndjej une per ty
Ti smund ti kuptosh
Asniher syte e mi
Buzet kur ti puth
Vetem t'ledhatoj
Ti je jeta ime
Pa ty smund te rroj

x2
Buzet kur ti puth
Nis te anderroj
Ti je jeta ime
Gjith boten pushtoj

Dita kur agon
Mezi pres te vish
Fort une te te puth
Me mua ti te rrish
Dhe nata kur bie
Ty te enderroj
Gjum nuk kam ne sy
Cigaren filloj

Ti smund ta besosh
Qfar ndjej une per ty
Ti smund ti kuptosh
Asniher syte e mi
Buzet kur ti puth
Vetem ledhatoj
Ti je jeta ime
Pa ty smund te rroj

x2
Dita kur agon
Mezi pres te vish
Fort une te te puth
Me mua ti te rrish
Dhe nata kur bie
Ty te enderroj
Gjum nuk kam ne sy
Cigaren filloj

Gjum nuk kam ne sy
Cigaren filloj


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011Gena
Publikimi: 01/12/2003


Gena - Ti Nuk E Beson
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk E Beson".
3. Video është e këngës "Ti Nuk E Beson", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0