Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Dashurova Syte E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Dashurova sytë e bukur
sytë e djallëzisë
me shkaterrove me helmove moj
ma more rininë

Ne pijtore une jam ulur
dhe po pijaa vetëmm
dhe pa ty moj po mendoja moj
si ta kaloj jeten

(2x)
Pra ti vetem qaaje
s'pranojee te qeshje
dhe therrisje si e marrë moj
hajde hajdee


Ky tekst u dërgua nga AiddaGena
Publikimi: 01/12/2011


Gena - Dashurova Syte E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurova Syte E Bukur".
3. Video është e këngës "Dashurova Syte E Bukur", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0