Official Video

Top 200

Gena - Me Ke Vrare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  94

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2012

2012-10-26T20:03:16

-Un nuk erdha ne kete jete te qaj per ty
jo nuk erdha ne kete bot te vuaj
dashuria po me mbyt,

frymen krjet ma ka ndal jo jo sjam i huaj
dashuria po me vret zemren time ma ka ndal
jo jo ne sjem te huaj

nuk kam lot te qaj per ty me mbaruan koh me pare
pabesia do te ndjek me ke vra
nuk kam fjal un qfar te them
nuk kam shpirt un te therras loti im do te denoj me ke vrar(2x)

do vi koha te pendohesh ti per mu
do vi qasti qe edhe ti do te me kerkosh
ku ke thyer jo nuk ngjitet zemra ime ka ndalura
jo jo dhe ti do tvuash ku ke thyer jo nuk ngjitet
zemra ime ka ndaluar jo jo edhe ti do tvuash

nuk kam lot te qaj per ty me mbaruan koh me pare
pabesia do te ndjek me ke vra
nuk kam fjal un qfar te them
nuk kam shpirt un te therras loti im do te denoj me ke vrar


Ky tekst u dërgua nga Doruntina   arijetam
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...