Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Moj Shami E Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5

Moj shami e kuqe moj shami e verdhe 2x
Dil moj ne dritare sa te shoh nje here 2x
Vaj vaj vaj goce ti mos qaj
Se vjen lala sonte
Lotet do ti thaj
Vaj vaj vaj vaj goce ti mos qaj
Se vjen lala sonte
Lotet do ti thaj

Moj shami e kuqe moj shami e verdh
Dil moj ne dritare se me qmende fare
Kjo shami e kuqe tregon dashurin
Kjo shami e verdh tregon xhelozin
Vaj vaj vaj goce ti mos qaj
Se vjen lala sonte
Lotet do ti thaj
Vaj vaj vaj goce ti mos qaj
Se vjen lala sonte
Lotet do ti thaj
Gena
Publikimi: 01/12/2012


Gena - Moj Shami E Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Shami E Kuqe".
3. Video është e këngës "Moj Shami E Kuqe", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0