A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gena - Sa Vuaj Për Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  140

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/03/2013

2013-03-16T21:00:41

Këngë e albumit:

"Fotografia"

Këngë e albumit:

"Top Hite Albatrade"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013
Nata më vret pa ty unë s'jam i qetë
ike në shi moj mike s'jetoj pa ty
pritjet e gjata urrej kur nata vjen
mall e lot për ty që s'të kam në dorë

Se sa më ke lënduar
Se sa vuaj për ty
Sa plagë më ke shkaktuar
Lot plot në sytë e mi (x2)

Dimër në shpirt e akull në zemrën time
fjalët s'kanë peshë kanë mbetur vetëm kujtime
nata më vret pa ty jo s'jam i qetë
ike në shi moj mike s'jetoj pa ty

Se sa më ke lënduar
Se sa vuaj për ty
Sa plagë më ke shkaktuar
Lot plot në sytë e mi. (x5)


Ky tekst u dërgua nga  ArmendH   Federica
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019